

Рехау Synego: характеристики профільної системи REHAU Synego 80
| Ширина рами | 80 мм |
| Кількість повітряних камер | 7 камер у рамці, 6 камер у стулці |
| Максимальна товщина склопакета | до 52 мм |
| Товщина пакета профілів (рама+стулка) | стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм |
| Коефіцієнт теплопередачі* | Uf = 1,0 Вт/м²K |
| Коефіцієнт опору теплопередачі** | Rf = 1,00 м²K/Вт |
| Звукоізоляція* | до Rw,P = 46 дБ |
| Стійкість до злому | до класу RC3 |
| Повітропроникність | клас 4 згідно EN 12207 |
| Водопроникність | до класу 9A згідно EN 12208 |
| Ущільнення | RAU-PREN, сіре |
| Кількість контурів ущільнення | 2 контури ущільнення притвору |
