REHAU Euro-Design 70
Профільна система REHAU Euro-Design 70 (Рехау Євро-Дизайн 70) — оптимальне рішення з широкими можливостями скління як квартири, так і приватного будинку! Вікна з профілю REHAU Euro-Design 70 перевершують всі вимоги по тепло-, шумоізоляції і знаходяться в доступному ціновому діапазоні для більшості споживачів!


Профільна система REHAU Euro-Design 70 має ширину рами 70 мм, п’ять камер для кращого збереження тепла, різноманітні варіації штапиків для встановлення склопакетів від 16 до 40 мм, суперсучасний довговічний пелюстковий ущільнювач.
Рехау Євро 70: характеристики профільної системи REHAU Euro-Design 70
| Ширина рами | 70 мм |
| Кількість повітряних камер | 5 камер |
| Максимальна товщина склопакета | до 41 мм |
| Товщина пакета профілів (рама+стулка) | стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм |
| Коефіцієнт теплопередачі* | Uf = 1,3 Вт/м²K |
| Коефіцієнт опору теплопередачі** | Rf = 0,8 м²K/Вт |
| Звукоізоляція* | до Rw,P = 43 дБ |
| Зламобезпека | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність | клас 4 згідно EN 12207 |
| Водопроникність | до класу 9A згідно EN 12208 |
| Ущільнення | EPDM, чорне чи сіре |
| Кількість контурів | 2 контуру ущільнення притвору |
Профільна система REHAU Euro-Design 70 (Рехау Євро-Дизайн 70) виробляється на заводі REHAU на території Німеччини у м. Вітмунд.

