Профільна система REHAU Euro-Design 60 (Рехау Євро 60) — базове рішення для засклення приватних будинків, квартир, офісних і виробничих приміщень. Ця профільна система має трикамерну систему профілю з можливістю встановлення склопакета шириною до 32 мм. Вікна із профільної системи REHAU Euro-Design 60 повністю відповідають кліматичним зонам України. Лінійка додаткових елементів даної профільної системи дозволяє вирішувати конструкторські рішення будь-якої складності.


Профільна система має ширину рами 60 мм, три повітряні камери для кращого збереження тепла, різноманітні варіації штапиків для встановлення склопакетів від 24 до 32 мм і оснащена довговічним пелюстковим ущільнювачем.
Рехау Євро 60: характеристики профільної системи REHAU Euro-Design 60
| Ширина рами |
60 мм
|
| Кількість повітряних камер | 3 камери |
| Максимальна товщина склопакету | до 32 мм |
| Товщина пакета профілів (рама+стулка) | стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм |
| Коефіцієнт теплопередачі* | Uf = 1,6 Вт/м²K |
| Коефіцієнт опору теплопередачі** | Rf = 0,62 м²K/Вт |
| Звукоізоляція* | до Rw,P = 39 дБ |
| Зламобезпека | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність | клас 4 згідно EN 12207 |
| Водопроникність | до класу 9A згідно EN 12208 |
| Ущільнення | EPDM, чорне чи сіре |
| Кількість контурів ущільнення | 2 контури ущільнення притвору |
Профільна система REHAU Euro-Design 60 виробляється на заводі REHAU на території Польщі в м. Шрем.
